Regulamin

 

Aby ułatwić Państwu korzystanie z naszego domku oraz by uniknąć niepotrzebnych nieporozumień prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

 
1. Doba rozpoczyna się o godzinie 16.00 i trwa do godziny 11.00. Dzień przed wyjazdem prosimy o kontakt z rezydentem tel. 664 967 355 w celu umówienia się na oddanie kluczy.

2. Opłatę za cały pobyt należy uregulować w dniu zakwaterowania.

3. W przypadku skrócenia pobytu nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane dni.

4. Klient ponosi odpowiedzialność za wyrządzone szkody. W razie ich wystąpienia jest zobowiązany  do powiadomienia o tym rezydenta i pokrycia  kosztów ich naprawy.

5. Opłata za zgubienie klucza do drzwi wynosi 150 zł.

6. Dla domku zarezerwowane jest 1 miejsce parkingowe wskazane przez rezydenta. Ewentualne drugie miejsce parkingowe jest dodatkowo płatne 10zł/doba. Znajduje się 100 metrów od domków.

7. Nie odpowiadamy za rzeczy zagubione, skradzione lub pozostawione na terenie obiektu.

8. Prosimy nie chodzić w butach narciarskich po pomieszczeniach domku oraz klatce schodowej (narty i buty należy zostawiać w miejscu wskazanym przez rezydenta).

9. W domku obowiązuje całkowity, kategoryczny zakaz palenia. Złamanie zakazu spowoduje automatyczne uruchomienie systemu przeciwpożarowego, co skutkuje rozpoczęciem akcji Straży Pożarnej. Nieuzasadnione wezwanie służb ratowniczych wiąże się z przekazaniem sprawy Policji.

10. Uprzejmie prosimy o wyrzucanie śmieci do pojemników znajdujących się przed budynkiem we wskazanym przez rezydenta miejscu. 

11. Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22.00 – 6.00.

12. Uprzejmie prosimy, aby na koniec pobytu pozostawili Państwo umyte naczynia oraz wyrzucone śmieci.

13. Kaucja zwrotna 500 zł pobierana jest w dniu przyjazdu gotówką lub preautoryzacja karty kredytowej.

 


Wszelkie pytania odnoście pobytu, wątpliwości, zauważone problemy czy usterki, jak również wszelkie informacje o atrakcjach w okolicy prosimy kierować do Pana Pawła - tel. +48 664 967 355 lub poprzez email 

kontakt@tatrzanskiogrod.pl

Życzymy miłego pobytu!